3122/1T GD Oświetlenie burkowe VERDE 1 T
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 116D-33864
Opis
| Kolor | Złoto |
| Wykończenie | CRYSTAL STROTSKIS |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 21 cm |
| Waga | 1,7kg |
| Styl | crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 1 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.