3015/3 GD Kinkiet CROSS 3 GD
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C98E-212C5
Opis
| Kolor | Złoto |
| Wykończenie | Kryształ |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 26 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Ilość i max moc żarówek | 3 x 60 W |
| Informacje dodatkowe | Kryształ |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.