3400/2 Kinkiet SIROCCO 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E381-791B6
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E14 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 13 cm |
| Waga | 0,8kg |
| Styl | Design Lamp Crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 2 X 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.