3400/3F Lampa SIROCCO 3F
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1D42-56978
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 152 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga | 5,0kg |
| Styl | Design Lamp Crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 3 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.