4800/2 Kinkiet ZARAGOZZA 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 4C94-5162F
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKŁO |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 17 Cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Długość | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 2 x 20 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.