4827/2 Kinkiet FERRERA 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 3748-404C8
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKLANY KLOSZ |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 13 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 2 x 20 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.