4852/9 Lampa SIUTE 9
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: A487-83801
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKLANE KLOSZE |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Długość | 69 cm |
| Styl | Modern Hause |
| Ilość i max moc żarówek | 9 X 20 Watt, diody led rgb |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.