5211/2 Kinkiet BARCELONA 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 2951-43944
Opis
| Kolor | Armatura - patyna |
| Wykończenie | Metal, szkło, łańcuszki - crystal 15% |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Długość | 27 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Styl | klasyka |
| Ilość i max moc żarówek | 2x 60W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.