5392/9 Lampa, Plafoniera PARMA PLUS
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8F48-23134
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | METAL + KRYSZTAŁ + LED |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Waga | 5,15 kg |
| Styl | Modern Hause |
| Ilość i max moc żarówek | 9x20W+48x0,13W |
| Informacje dodatkowe | Diody LED |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.