5565/6 Lampa, Nowoczesna plafoniera Venus
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8775-496C0
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Szklane listki |
| Typ Żarówek | E14 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 50 cm |
| Waga | 8,2 kg |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 6x 40 Watt |
| Informacje dodatkowe | Sterowana pilotem diody led |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.