5594/12 Lampa, Plafoniera ENRICE
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 70B6-82695
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Kryształ Strotskis |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Długość | 55 cm |
| Waga | 7,3 kg |
| Styl | Modern Crystal Strotskis |
| Ilość i max moc żarówek | 12 x 20 Watt, diody led |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.