3400/1T Lampka nocna, biurkowa SIROCCO 1T
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: D471-636A5
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga | 10 kg |
| Styl | Design Lamp Crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 1 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.