Darmowy Transport

Darmowy Transport

Bezpieczne zakupy

  

Komponenty z których tworzone są nasze materace to jakościowo pierwszy sort. Do produkcji używamy pianek o podwyższonej gęstości (np T35, HR 35), grubego filcu (600g/m2), wzmacnianej igłowaniem maty kokosowej, czy też mocnych, atestowanych i podwójnie hartowanych sprężyn. To właśnie między innymi te składowe tworzą produkt, który Państwu oferujemy - wytrzymały, solidny, dopasowany do Państwa potrzeb.

Stawiamy na jakość. Pod tym względem nasze materace dorównują tym z największych, najbardziej renomowanych firm. Na rynku pełno producentów, którzy oferują 30 lat gwarancji na materac. Trzeba jednak pamiętać, że tym okresem gwarancyjnym objęte są tylko i wyłącznie sprężyny, a nie cały materac.
Z racji wysokiej jakości komponentów użytych do produkcji materaca, nasza firma może sobie pozwolić na udzielenie 5 lat gwarancji na cały wkład materaca!

Dlaczego robiąc zakupy w renomowanym sklepie, za taki sam materac jak w naszej ofercie, są Państwo zmuszeniu zapłacić ponad 2 razy tyle? Dzięki temu, że produkujemy materace tylko i wyłącznie w swoim zakładzie, cena w stosunku do jakości jest niewygórowana. Naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowego snu, dzięki produktowi o jak najwyższej jakości, po jak najniższej cenie.
Kupując u nas nie dokładają się Państwo do pensji sekretarek, marketingowców, logistyków, czy sprzątaczek. 

Koszt wysyłki materaca tylko za przedpłatą:

do 140 cm x 200 cm - 60 zł

od 160 x 200 do 200 x 200 - 110 zł

Dowóz w promieniu 50 km od Rzeszowa gratis

Czas realizacji zamówień na materace to od 1 do 14 dni ( ze względu na indywidualne wykonanie )

Certyfikaty na komponenty materacy

Sprężyny kieszonkowe - Certyfikat "CSN EN 10204/3.1B"

Mata kokosowa - certyfikat "OEKO TEX 100, klasa I"

Pianka poliuretanowa T35 - certyfikat "LGA Tested Quality", wydany przez TUV Rheinland, oraz atest higieniczny, wydany przez Gdański Uniwersytet Medyczny.

Pianka wysoko elastyczna HR 35 - certyfikat "LGA Tested Quality", wydany przez TUV Rheinland, oraz atest higieniczny, wydany przez Gdański Uniwersytet Medyczny.

Pianka lateksowa - certyfikat "OEKO TEX 100, klasa I"

Pianka termoplastyczna VISCO - certyfikat "LGA Tested Quality", wydany przez TUV Rheinland, oraz atest higieniczny, wydany przez Gdański Uniwersytet Medyczny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl