Bez wątpienia materac, a idąc dalej jego prawidłowy wybór, daje gwarancję komfortowego wypoczynku i snu. Jedynie wygodny materac, daje gwarancję zdrowej regeneracji, która tak bardzo wpływa na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. To odpowiedni wypoczynek pozwala kolejnego dnia wstawać i ruszyć do pracy, czy szkoły. Sen to regeneracja, rozluźnianie mięśni oraz uspokojenie nerwów. W dodatku to jedyny sposób wypoczynku po ciężkim wysiłku dnia codziennego, dlatego warto bardziej skupić się podczas wyboru materaca.
Nasz sklep to ogromny wybór materaców oraz fachowa pomoc w doborze odpowiedniego pod swoje indywidualne potrzeby. Biorąc pod uwagę różne zapotrzebowanie każdego z osobna, twardość materaca dopasowywane jest pod wagę konkretnej osoby. Poprzez regulację grubością drutu materac uzyskuje odpowiednią dla wagi ciała twardość. Materace produkowane są tylko w zakładzie naszej firmy, priorytetem w naszych działaniach jest przede wszystkim zdrowy sen.

Większość oferowanych łóżek posiadamy w magazynie. Najbardziej popularne modele wystawione są w sklepie w Rzeszowie (ul. Lwowska 147). 

 

Ceny wszystkich łóżek zawierają koszt transportu na terenie całej Polski 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl