3271/1T CH GREY Lampka nocna ANDREA 1T CH GREY
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 04D2-55033
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga | 2,3kg |
| Styl | Design Lighting |
| Ilość i max moc żarówek | 1 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.