2045/1 gd/wt Kinkiet IZABEL 1 gd/wt
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8960-309CC
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga | 9 kg |
| Styl | Design Lamp Crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 1 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.