3130/6 Lampa LENA NOWOŚĆ !!!
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 4760-43553
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | G9 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga | 3,0 kg |
| Styl | Design crystal lamp |
| Ilość i max moc żarówek | 6 x 40 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.