3148/9 Żyrandol CASABLANCA 9 AB
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AC89-77053
Opis
| Kolor | Stara miedź |
| Wykończenie | CRYSTAL STROTSKIS |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Długość | 52 cm |
| Waga | 6,9 kg |
| Styl | Crystal Design Lighting |
| Ilość i max moc żarówek | 9 x 40 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.