3174/6 Lampa, plafon CAMPANELLI
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 4B9A-5444C
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | KRYSZTAŁ Strotskis |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Styl | Kryształ / Plafoniera |
| Ilość i max moc żarówek | 6 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.