3292/7 Lampa CARMEL 7
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: B63F-259AE
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Długość | 51 cm |
| Waga | 6,5 kg |
| Styl | Design crystal lamp |
| Ilość i max moc żarówek | 7 x 40 Watt |
| Informacje dodatkowe | Kryształ |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.