3299/2 Kinkiet LUCY 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E244-499C4
Opis
| Kolor | Złoto |
| Wykończenie | Kryształ |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga | 5 kg |
| Styl | Design crystal lamp |
| Ilość i max moc żarówek | 2 x 60 Watt |
| Informacje dodatkowe | Kryształ |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.