3322/2 Kinkiet ROMA 2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 91E8-441A5
Opis
| Kolor | Złoto |
| Wykończenie | KRYSZTAŁ Strotskis |
| Typ Żarówek | E14 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 13 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Styl | Ktyształ |
| Ilość i max moc żarówek | 2 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.