4827/7 Lampa FERRERA 7
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: F245-7100C
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKLANY KLOSZ + LED |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Długość | 60 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 7 x 20 Watt diody led RGB |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.