4863/7 Lampa LOREN
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: CD88-9073C
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKLANY KLOSZ + LED |
| Typ Żarówek | G4 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Długość | 77 cm |
| Waga | 18 kg |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 11 x 20 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.