4896/8 LAMPA MEGGY
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 71BB-860DB
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | SZKLANY KLOSZ + LED |
| Typ Żarówek | G4 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 40 cm |
| Styl | Modern |
| Ilość i max moc żarówek | 8 x 20 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.