5211/1 Kinkiet BARCELONA 1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 14A6-8706A
Opis
| Kolor | Antyczny |
| Wykończenie | KRYSZTAŁ 15% |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Styl | klasyka |
| Ilość i max moc żarówek | 1 X 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.