5397/8 Lampa, Plafoniera PARMA
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 4674-45098
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | KLOSZE + KRYSZTAŁ + LED |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga | 5,2 kg |
| Styl | Modern Hause |
| Ilość i max moc żarówek | 8 x 20 Watt |
| Informacje dodatkowe | Diody LED |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.