85030/6 Lampa DORIS
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 81D7-20249
Opis
| Kolor | chrom |
| Typ Żarówek | G4 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Długość | 65 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Ilość i max moc żarówek | 6 x 20 W |
| Informacje dodatkowe | Sterowana pilotem |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.