9112/1 CH Kinkiet TAMARRA 1 CH
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 49E6-2210B
Opis
| Kolor | chrom |
| Wykończenie | Klosz biały |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość | 21 cm |
| Waga | 2 kg |
| Styl | KLASYCZNY DOM |
| Ilość i max moc żarówek | 1 X 60 wATT |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.