9604/4 Lampa DONNA 4
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BD9A-6043A
Opis
| Kolor | Antyczny |
| Wykończenie | Klosz biały |
| Typ Żarówek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 70 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Styl | KLASYCZNY DOM |
| Ilość i max moc żarówek | 4 X 40 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.