22404/5 BR Lampa SAMANTA 5 BR
Wystaw opinię o produkcie
Seria lamp w formie świecznika.
Połączenie klasyki z nowoczesnością.
Konstrukcja lampy w kolorze białym ze złotymi przetarciami.
Możliwość regulacji wysokości.
Kod produktu: A503-4230B_20161013130807
Opis
| Kolor | CZARNY ZE ZŁOTYMI PRZETARCIAMI |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 77 cm |
| Szerokość | 47,5 cm |
| Długość | 47,5 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Ilość i max moc żarówek | 5 x 40 W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.