2045/3T gd/wt Lampka biurkowa, stolikowa IZABEL 3T gd/wt
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 4C06-40594_20161012145814
Opis
Lampka nocna kryształowa, biurkowa wykonana z metalu w kolorze złotym, trzy ramienna z gniazdami na żarówki E14. pod oprawkami lampki osadzone kależyki wykonane z kryształu do których przyczepione zostały ozdobne łańcuszi wykonane drobnych kryształów. Łańcuszki z kryształów oplatają lampkę do okoła od talezyka dotalezyka oprócz teto do miseczek szklanych jak i pod kazdym ramieniem zostały zawieszone sople kryształowe. Na całośc został nałożony abażór wykonany z rozciągniętych na metalowej konstrukcji nitek. Nocna lampka krysztalowa została wyposazona w ściemniacz. Można ją zobaczyć na sklepie w Rzeszowie.
| Kolor | złoto |
| Wykończenie | Abażur |
| Typ Żarówek | E14 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 30 cm |
| Waga | 3,5kg |
| Styl | Design Lamp Crystal |
| Ilość i max moc żarówek | 3 x 60 Watt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.